Tak to leciało! (48)
teleturniej muzyczny Polska 2024
| W skrócie: | Kacper Kuszewski gości Małgorzatę Laszczkę z Warszawy, miłośniczkę twórczości Maryli Rodowicz, oraz Piotra Kwapiszewskiego z Czerniejewa. Widzowie przekonają się, komu będzie sprzyjać szczęście. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W nowej edycji programu nie zabraknie odcinków specjalnych z udziałem wyjątkowych gości. Ponadto pojawią się odświeżona scenografia, materiały filmowe i fotografie z prywatnych archiwów uczestników; ulubiona piosenka na wejście, którą każdy bohater przywita się z widzami, a także dodatkowe "wyjście awaryjne", czyli możliwość wymiany piosenki w przypadku, gdy gracz nie będzie potrafił uzupełnić brakujących słów w tekście. Stawką w teleturnieju jest 100 tys. zł. W roli prowadzącego - tym razem aktor Kacper Kuszewski.
Kacper Kuszewski gości tym razem Małgorzatę Laszczkę z Warszawy, miłośniczkę twórczości Maryli Rodowicz, oraz Piotra Kwapiszewskiego z Czerniejewa. Widzowie przekonają się, komu z uczestników będzie sprzyjać szczęście i wygra.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Kacper Kuszewski
gospodarz
Zobacz także
- Tak to leciało! (75) - teleturniej muzyczny - niedziela, 21 grudnia 13:05 i 1 późniejsza emisja
- Tak to leciało! (76) - teleturniej muzyczny - niedziela, 21 grudnia 16:15 i 3 późniejsze emisje
- Tak to leciało!: Odcinek specjalny (77) - teleturniej muzyczny - czwartek, 25 grudnia 15:15 i 2 późniejsze emisje
- Tak to leciało! (66) - teleturniej muzyczny - niedziela, 28 grudnia 16:15
- Tak to leciało! (67) - teleturniej muzyczny - wtorek, 30 grudnia 22:50
