Tak to leciało! (46)
| W skrócie: | W nowej edycji programu nie zabraknie odcinków specjalnych z udziałem wyjątkowych gości. Ponadto pojawią się odświeżona scenografia, materiały filmowe i fotografie z prywatnych archiwów uczestników. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W nowej edycji programu nie zabraknie odcinków specjalnych z udziałem wyjątkowych gości. Ponadto pojawią się odświeżona scenografia, materiały filmowe i fotografie z prywatnych archiwów uczestników; ulubiona piosenka na wejście, którą każdy bohater przywita się z widzami, a także dodatkowe "wyjście awaryjne", czyli możliwość wymiany piosenki w przypadku, gdy gracz nie będzie potrafił uzupełnić brakujących słów w tekście. Stawką w teleturnieju jest 100 tys. zł. W roli prowadzącego - tym razem aktor Kacper Kuszewski.
W nowej edycji programu nie zabraknie odcinków specjalnych z udziałem wyjątkowych gości. Ponadto pojawią się odświeżona scenografia, materiały filmowe i fotografie z prywatnych archiwów uczestników. W roli prowadzącego - tym razem aktor Kacper Kuszewski.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Kacper Kuszewski
gospodarz
Zobacz także
- Tak to leciało! (60) - teleturniej muzyczny - dziś, 17 czerwca 22:50 i 1 późniejsza emisja
- Tak to leciało! (59) - teleturniej muzyczny - czwartek, 18 czerwca 15:35
- Tak to leciało! (61) - teleturniej muzyczny - wtorek, 23 czerwca 22:50 i 1 późniejsza emisja
- Tak to leciało! (62) - teleturniej muzyczny - środa, 24 czerwca 22:50 i 1 późniejsza emisja
