Tak to leciało! (41)
Reżyseria: | Mikołaj Dobrowolski |
---|---|
W skrócie: | W programie bierze tym razem udział fizjoterapeuta Mariusz z Krakowa, którego social media śledzi 40 tys. osób. Drugą uczestniczką rywalizacji jest Barbara, była nauczycielka śpiewu w zespole Gawęda. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
W nowym sezonie kultowego programu nie zabraknie emocji i dobrej muzyki, a także odcinków specjalnych z udziałem gwiazd. Kolejni uczestnicy staną do walki o 100 tys. zł. Ich zadaniem będzie uzupełnienie luk w tekstach popularnych polskich przebojów. W show króluje zasada, że "im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz". W wiosennej edycji zawodnikom akompaniować będzie zespół Marcina Urbana. Prowadzą Sławomir i Kajra.
W programie bierze udział fizjoterapeuta Mariusz z Krakowa, którego social media śledzi 40 tys. osób. Podczas rywalizacji wspierają go ukochane żona i córeczka. Drugą bohaterką jest Barbara z Warszawy, była nauczycielka śpiewu w zespole Gawęda. Obecnie, już jako emerytka, prowadzi chór seniora. Gospodarzami show są Kajra i Sławomir.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Kajra gospodarz
-
Sławomir gospodarz
-
Mikołaj Dobrowolski reżyseria
Zobacz także
- Tak to leciało! (68) - teleturniej muzyczny - dziś, 19 października 14:45
- Tak to leciało! (70) - teleturniej muzyczny - dziś, 19 października 16:15 i 3 późniejsze emisje
- Tak to leciało! (69) - teleturniej muzyczny - wtorek, 21 października 22:50 i 4 późniejsze emisje
- Tak to leciało! (71) - teleturniej muzyczny - niedziela, 26 października 16:15 i 1 późniejsza emisja