Tajne akta UFO: Gliniarze kontra UFO (7)

(Hangar 1: The UFO Files 2: Cops vs UFOs)

serial dokumentalny USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Akta zgromadzone w Mutual UFO Network umożliwiają spojrzenie z innej perspektywy na takie sprawy jak ukrywanie kłopotliwych kwestii z polecenia Białego Domu czy zagadkowe katastrofy naturalne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga seria programu powstałego w oparciu o imponujące archiwa, które kryją wyniki licznych śledztw dotyczących niezidentyfikowanych obiektów latających. Filmowcy prezentują dokumenty i dowody rzeczowe zgromadzone przez MUFON (Mutual UFO Network) - liczącą ponad cztery tysiące członków międzynarodową organizację non profit, która zajmuje się wyjaśnianiem doniesień o obserwacjach UFO. Funkcjonuje ona od 1969 roku i działa w 43 krajach na całym świecie.

W tym odcinku

W archiwach organizacji MUFON znajduje się wiele akt spraw, nad którymi pracowali policjanci lub wojskowi śledczy. Funkcjonariusze ci sami byli świadkami niewyjaśnionych zdarzeń i w swoich raportach umieścili szczegółowe relacje opisujące pojawienie się niezidentyfikowanych obiektów latających. Niestety, władze zamiatały takie incydenty pod dywan, a zbytnia dociekliwość śledczych często kosztowała ich karierę. Teraz raporty policyjne trafiają do MUFON-u i są szczegółowo analizowane przez ekspertów współpracujących z organizacją.

Zobacz także