Tajemnice rodu Valentów: Bilety do Paryża (18)

(První republika: Jízdenky do Paříže)

serial historyczny Czechy 2014   od 12 lat
Występują:Jan Vlasák, Jiří Vyorálek, Markéta Plánková, Michaela Procházková
Reżyseria:Biser Arichtev, Johanna Steiger-Antošová
W skrócie:Nadzieje Magdaleny na uratowanie Vladimira słabną. Klara postanawia poprosić o pomoc Albtę Prochzkovą, mając nadzieję, że uda jej się poznać kulisy tajemniczego morderstwa rodziców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Toczące się na przestrzeni kilku dekad losy czeskiej rodziny Valentów. Kiedy kończy się I wojna światowa, Alois (Jan Vlasák) i jego bliscy przenoszą się do bogatej dzielnicy Pragi. Do domu wraca ich najmłodszy syn. Niebawem na drodze do szczęścia krewnych stają nie tylko problemy finansowe, ale również skomplikowane relacje uczuciowe i grzechy przeszłości.

W tym odcinku

Nadzieje Magdaleny na uratowanie Vladimira słabną. Do samego końca stawiała czoła wszelkim wyzwaniom losu, ale wreszcie była zmuszona zmienić front. Magdalena dba o dobro swojego dziecka, ale w dalszym ciągu ufa Vladimirowi, który się ukrywa. Mężczyzna jest przekonany, że udało mu się znaleźć w trop w sprawie tajemniczego morderstwa Lejblów. Klara postanawia poprosić o pomoc Albtę Prochzkovą, mając nadzieję, że uda jej się poznać kulisy morderstwa jej rodziców.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)