Tajemnice miłości (32/68)

Tajemnice miłości (32/68)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Radosław Drożdż, Grzegorz Woś, Klaudia Kulejewska, Karolina Dziuba
W skrócie:Justyna przrejmuje po rodzicach gospodarstwo agroturystyczne. Kobieta stale mierzy się z problemami. Jej mąż odchodzi do kochanki. Pewnego dnia Justyna poznaje Marka, który znalazł się tu przejazdem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu paradokumentalnego "Tajemnice miłości" doświadczają tego pięknego, wielowymiarowego uczucia, które może się pojawić w różnych momentach życia. Niejednokrotnie całkowicie zmienia ona życie, ale też stawia przed koniecznością podejmowania trudnych wyborów. W każdym odcinku zostanie zaprezentowana inna historia, klimatem przywodząca na myśl komedię romantyczną. Narratorami będą ich główni bohaterowie. Wśród nich znajdą się małżeństwa i pary pozostające w nieformalnych związkach, kochankowi czy single, których od miłości dzieli jeden krok. Wszystkie opowieści maja drugie dno, czyli właśnie tę tytułową tajemnicę, zwrot akcji pojawiający się na końcu odcinka i zmieniający życie.

W tym odcinku

39-letnia Justyna postanowiła przejąć po zmarłych rodzicach gospodarstwo agroturystyczne. Kobieta jednak stale mierzy się z nowymi problemami. Nagle zaczyna przeciekać dach, a innego razu psuje się ogrzewanie. Ponadto zdradził ją mąż, który następnie wyprowadził się z domu i odszedł do kochanki. Pewnego dnia Justyna poznaje we wsi Marka, który znalazł się tu przejazdem. Mężczyzna miał wypadek na rowerze, który skończył się założeniem na nogę ortezy. Kobieta oferuje mu pokój w swoim gospodarstwie agroturystycznym. Z czasem między nimi rodzi się uczucie. Justyna jednak zdaje sobie sprawę, że gdy mężczyzna tylko wyzdrowieje, zniknie z jej życia. Postanawia więc zachować dystans. Sprawy zaczynają się jednak komplikować, gdy do Justyny chce wrócić niewierny małżonek. 39-latka, która do niedawna wierzyła, że musi pogodzić się z samotnością, niespodziewanie musi dokonać wyboru, z kim chce być.

Zobacz także