Tajemnice miłości (13)

Tajemnice miłości (13)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Radosław Drożdż, Grzegorz Woś, Klaudia Kulejewska, Karolina Dziuba
W skrócie:Paweł opuszcza więzienie, gdzie odsiadywał wyrok za zbrodnię, której nie popełnił. Po pewnym czasie nawiązuje romans z policjantką Anią. Mężczyzna boi się wyznać jej prawdę na temat swojej odsiadki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie serialu paradokumentalnego "Tajemnice miłości" doświadczają tego pięknego, wielowymiarowego uczucia, które może się pojawić w różnych momentach życia. Niejednokrotnie całkowicie zmienia ona życie, ale też stawia przed koniecznością podejmowania trudnych wyborów. W każdym odcinku zostanie zaprezentowana inna historia, klimatem przywodząca na myśl komedię romantyczną. Narratorami będą ich główni bohaterowie. Wśród nich znajdą się małżeństwa i pary pozostające w nieformalnych związkach, kochankowi czy single, których od miłości dzieli jeden krok. Wszystkie opowieści maja drugie dno, czyli właśnie tę tytułową tajemnicę, zwrot akcji pojawiający się na końcu odcinka i zmieniający życie.

W tym odcinku

34-letni Paweł opuszcza więzienie, gdzie odsiadywał wyrok za zbrodnię, której nie popełnił. Oczyszczono go zarzutów, gdy do gwałtu i zabójstwa przyznał się ktoś inny. Zaraz po wyjściu na wolność odwiedza byłą narzeczoną, Laurę. Chce się upewnić, czy jest szczęśliwa z obecnym mężem oraz synkiem. Dawna ukochana wita mężczyznę wzruszona i przeprasza, że zwątpiła w jego niewinność. Nie zamierza jednak porzucić rodziny. Paweł to rozumie. Pewnego dnia spotyka przypadkowo młodą policjantkę Anię. Szybko nawiązują romans. 34-latek boi się powiedzieć partnerce prawdę o swojej odsiadce. Ostatecznie przełamuje strach i wszystko jej wyjawia. Ania nie odchodzi - ostatecznie był niewinny. Jakiś czas później funkcjonariusza zostaje postrzelona, zapada w śpiączkę. Przy łóżku rannej Paweł widzi Laurę...

Zobacz także