Tajemnice medyczne: Czujna narzeczona/Wbrew wszelkim przeciwnościom (10)

Tajemnice medyczne: Czujna narzeczona/Wbrew wszelkim przeciwnościom (10)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Mądry, Kacper Anuszewski, Katarzyna Skoniecka, Leszek Malec
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Andrzej jest starszym malarzem. Mężczyzna wiąże się z o 30 lat młodszą Iriną. Wkrótce stan jego zdrowia znacznie się pogarsza. Monika ma talent do jazdy konnej. Niefortunny upadek kończy jej treningi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie pacjentów przebywających na oddziale ratunkowym szpitala. Każda z nich rozpoczyna się od przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję pokazane są wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na ich stan zdrowia. By poznać przyczyny choroby, lekarze muszą przeprowadzać swoiste dochodzenia. Pacjenci nie zawsze chcą jednak wyznać całą prawdę. Pomoc chorym niosą - traumatolog Artur (Leszek Malec), toksykolog Marzena (Katarzyna Skoniecka), lekarz pogotowia Paulina (Joanna Mądry) i doktor Kacper (Kacper Anuszewski).

W tym odcinku

Andrzej jest malarzem w podeszłym wieku. To jednak nie przeszkadza mu w tym, by oddać swoje serce o 30 lat młodszej Irinie. Wkrótce stan zdrowia mężczyzny gwałtownie się pogarsza i przerażona kobieta zawozi go do szpitala. Diagnoza wykaże, czy ukochana Andrzeja skrywa jakiś sekret. Monika ma wyjątkowy talent do jazdy konnej. Niestety nieszczęśliwy upadek przerywa jej drogę do marzeń, ponieważ matka nie zgadza się na dalsze treningi. Stan dziewczyny zaczyna się pogarszać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)