Tacy właśnie jesteśmy (3/8)

Tacy właśnie jesteśmy (3/8)

(We Are Who We Are)

serial obyczajowy Włochy/USA 2020   od 16 lat
Występują:Jack Dylan Grazer, Jordan Kristine Seamon, Chloë Sevigny, Alice Braga
Reżyseria:Luca Guadagnino
W skrócie:Sam znajduje pocieszenie w ramionach Britney, a Caitlin zaczyna spędzać coraz więcej czasu z Fraserem. Maggie jedzie na zabawę w Chiogga. Poznaje tam kobiety z sąsiedztwa i odnajduje bratnią duszę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czternastoletni Fraser Wilson (Jack Dylan Grazer) przeprowadza się ze swoimi matkami, z zawodu żołnierkami, Maggie (Alice Braga) i Sarah (Chloë Sevigny), do bazy wojskowej położonej w Wenecji Euganejskiej. To dla nieśmiałego chłopaka duża zmiana po życiu w Nowym Jorku. Na miejscu już od kilku lat mieszka Caitlin Harper (Jordan Kristine Seamon). Dziewczyna na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo zdecydowana i pewna siebie. W przeciwieństwie do swojego starszego brata Danny'ego (Spence Moore II) dobrze dogaduje się z ojcem, Richardem (Kid Cudi), za to gorzej wyglądają jej stosunki z matką, Jenny (Faith Alabi). Caitlin ma grupę bliskich przyjaciół, wśród których jest jej zazdrosny dwudziestoletni chłopak, żołnierz Sam (Ben Taylor), wesoła Britney (Francesca Scorsese) i podkochujący się w niej Enrico (Sebastiano Pigazzi), poczciwy Craig (Corey Knight) i Włoszka Valentina (Beatrice Barichella). Wspólnie poszukują swojej tożsamości, przeżywają pierwszą miłość, doświadczają trosk i radości dorastania i pierwszych chwil dorosłości.

W tym odcinku

Gdy Caitlin oraz Sam podejmują decyzję o rozstaniu, ich paczka przyjaciół również zaczyna się rozpadać. Sam znajduje pocieszenie w ramionach Britney. Natomiast Caitlin zaczyna spędzać coraz więcej czasu z Fraserem. Maggie wybiera się na zabawę z okazji lokalnego święta w Chiogga. Poznaje tam kobiety z sąsiedztwa i odnajduje bratnią duszę w Jenny. Tymczasem pułkownik Wilson decyduje o wcześniejszym przerzuceniu podległych jej żołnierzy do zupełnie innej bazy. Rozkaz ten ma wpływ na relację z synem kobiety.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także