Tabu USA: Przedziwne związki (2)

Tabu USA: Przedziwne związki (2)

(Taboo USA: Strange Bonds)

serial dokumentalny USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Kara i Will tworzą poliamoryczną parę - każde z nich ma przyzwolenie drugiej osoby do wchodzenia równolegle w inne związki. Mężczyzna z Baltimore stara się zwalczyć w sobie bigoterię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorzy programu przyglądają się dziwnym zachowaniom, zwyczajom lub pasjom mieszkańców Stanów Zjednoczonych, które mogą wywoływać szok lub oburzenie. Odwiedzają m.in. osoby trudniące się niepopularnymi zawodami, a także ludzi, których wyróżnia nietypowy wygląd. Rozmawiają z nimi na trudne tematy dotyczące m.in. reakcji społeczeństwa na dziwne zwyczaje.

W tym odcinku

Dla przeciętnego Amerykanina stworzenie udanego związku jest jednym z najważniejszych celów w życiu. Jednak nie wszyscy wyobrażają sobie szczęście tak samo. Niektórzy czują się lepiej w układach, które budzą kontrowersje. Poznamy mieszkańca Baltimore, który postanowił się przeciwstawić tradycji i zaprzyjaźnił się ze swoimi wrogami. Spotkamy też mężczyznę i kobietę z Florydy, którzy przeszli operację zmiany płci. Pewne małżeństwo z Los Angeles opowie o swoim związku, który dzielą z dwiema innymi osobami.