Tabu Polska: Prostytucja (5)

(Taboo Polska: Prostitution)

serial dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Osoby parające się prostytucją często są odseparowane od społeczeństwa. Mimo to kobiety i mężczyźni podejmują się tego zajęcia. Tadeusz stwierdził, że odpowiada mu taki sposób zarabiania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodzima wersja amerykańskiej serii "Tabu". Program przybliża różne najdziwniejsze upodobania, style życia i osobliwości, które dotyczą mieszkańców Polski. Wiele z nich, które znacząco odbiegają od powszechnie przyjętych norm, wciąż budzi skrajne emocje i kontrowersje. Wśród bohaterów serii znalazły się m.in. osoby o nieokreślonej tożsamości płciowej czy też nieakceptowane z powodu wyglądu. W programie wypowiadają się m.in. psychologowie i socjologowie.

W tym odcinku

Osoby parające się prostytucją często są odseparowane od reszty społeczeństwa. Mimo to wiele kobiet i mężczyzn chętnie podejmuje się tego zajęcia. Jednym z bohaterów odcinka jest Tadeusz, który dla pieniędzy został męską prostytutką. Kilka lat temu stracił pracę w kopalni. Następnie podejmował się dorywczych prac m.in. w hurtowni. W pewnym momencie stwierdził jednak, że odpowiada mu inny sposób zarabiania pieniędzy.