Tabu: Nastoletni seks (6)

(Taboo 8: Teen Sex)

serial popularnonaukowy USA 2012   od 16 lat
W skrócie:Autorzy rozmawiają z nastolatkami, którzy dzielą się spostrzeżeniami na temat seksu. Wypowiadają się 13-letnie Australijki, które spodziewają się dziecka i członkowie plemienia z Kambodży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Podróż do najodleglejszych zakątków świata, gdzie styl życia i zwyczaje znacząco odbiegają norm europejskiej cywilizacji. To, co dopuszczalne w jednej kulturze, w innej może być zabronione, obraźliwe albo po prostu tabu. Widzowie poznają m.in. ludzi, którzy kolekcjonują przedmioty użyte podczas morderstw, np. noże i sznury, elementy, zobaczą miejsca, gdzie dziewczynki są nakłaniane do seksu w tzw. chatkach miłości oraz gdzie członkowie rodzin otwierają groby i wyjmują znajdujące się z nich szczątki swoich przodków, aby tańczyć z nimi makabryczny taniec.

W tym odcinku

Autorzy dokumentu rozmawiają z nastolatkami, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat seksu. O swoim podejściu do życia seksualnego mówią m.in. 13-letnie Australijki, które spodziewają się dziecka oraz członkowie plemienia Kreung z Kambodży.

Zobacz także