Taaaka ryba: Łosoś królewski (85)
magazyn wędkarski
| W skrócie: | Ekipa wybiera się w rejs po Bałtyku na Głębię Gdańską. Profesjonalny sprzęt trollingowy, okazuje się bardzo przydatny. W ręce wędkarzy trafiają dorsze i olbrzymie, srebrzyste łososie. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.
Ekipa wybiera się w rejs po Bałtyku na Głębię Gdańską. Profesjonalny sprzęt trollingowy, mimo panującej w tym czasie mroźnej aury, okazuje się bardzo przydatny. Dzięki nim w ręce wędkarzy trafiają ubarwione dorsze i olbrzymie, srebrzyste łososie.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jerzy Biedrzycki
gospodarz
Zobacz także
- Taaaka ryba: Irlandzki rdzawiec i molwa (101) - magazyn wędkarski - niedziela, 8 marca 9:30
- Taaaka ryba: Dolina rzeki Pad (102) - magazyn wędkarski - niedziela, 15 marca 9:30
