Taaaka ryba: Kurpiowska Narew (31)

Taaaka ryba: Kurpiowska Narew (31)

magazyn wędkarski   b.o.
W skrócie:Tym razem Jurek Biedrzycki z ekipą wyrusza nad czarującą jesienną Narew. W ostatnich promieniach słońca wędkarze łowią na stosunkowo małe woblerki i podziwiają dziką rzekę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.

Tym razem Jurek Biedrzycki razem z ekipą wyrusza nad wyjątkowo czarującą jesienną Narew. W ostatnich promieniach słońca wędkarze łowią na stosunkowo małe woblerki, podziwiają przepiękne krajobrazy i dziką rzekę, której człowiek nie zdążył jeszcze zmienić i przystosować do swoich potrzeb. Pełnia księżyca nie sprzyja rekordowym połowom, ale i tak okonie, klenie i niewyłowiony do końca sum dają im powód do radości. Schwytane, a następnie uwolnione do dziś pływają w narwiańskim nurcie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także