Taaaka ryba: Bałtyckie przedwiośnie (111)
| W skrócie: | W przerwie między zagranicznymi wyprawami Jerzy Biedrzycki powraca nad bałtyckie wybrzeże. Wraz z przyjaciółmi wypływa z Łeby na połów śledzi i dorszy. Niestety pogoda krzyżuje ich plany. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.
W przerwie między zagranicznymi wyprawami Jerzy Biedrzycki powraca nad bałtyckie wybrzeże. Wraz z przyjaciółmi wypływa z Łeby na połów śledzi i głębinowych dorszy. Niestety o wypłynięciu na pełne morze najczęściej decyduje pogoda, która tym razem krzyżuje plany wędkarzy. Na szczęście w portowych wodach pojawiły się ławice śledzi. W drugim dniu połowów wędkarze wraz z aktorem Andrzejem Grabarczykiem wypływają na pełne wody w poszukiwaniu dorszy. W ciągu kolejnych godzin miłośnicy wędkarskich przygód łowią liczne, wielobarwne dorsze tygrysie.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jerzy Biedrzycki
gospodarz
Zobacz także
- Taaaka ryba: Ocean Indyjski przy Madagaskarze (106) - magazyn wędkarski - niedziela, 12 kwietnia 9:30
- Taaaka ryba (107) - magazyn wędkarski - niedziela, 19 kwietnia 9:30
