Taaaka ryba: Augustowski lin (121)

magazyn wędkarski   od 12 lat
W skrócie:Jurek Biedrzycki przemierza Pojezierze Augustowskie. Zdradza najlepsze miejsca na połów linów. Jezioro Białe i Studzieniczne to zbiorniki, w których można spotkać złocistobrunatne liny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.

Jurek Biedrzycki przemierza Pojezierze Augustowskie. Tym razem wędkarz zdradza najlepsze miejsca na połów linów. Jezioro Białe i Studzieniczne to zbiorniki, w których można spotkać złocistobrunatne liny. Jednak by złowić te ryby, należy bezszelestnie poruszać się na brzegu łowiska. Jurek i jego towarzysze montują spławikowy zestaw, wybierają bambusowe wędziska retro i przygotowują zanętę na ryby karpiowate. Po kilku dniach nęcenia wędkarzom udaje się złapać długo oczekiwane liny.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także