Taaaka ryba (161)

Taaaka ryba (161)

magazyn wędkarski   od 12 lat
W skrócie:Ekipa wyrusza w podróż po wyspie Vancouver, by wypłynąć z Port Hardy w Ocean Pacyficzny na połów ryb z rodziny rockfish. Po przygotowaniu sprzętu i wstępnej selekcji przynęt rozpoczyna wędkowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.

Ekipa wyrusza w podróż po wyspie Vancouver, by wypłynąć z Port Hardy w Ocean Pacyficzny na połów pięknych rafowych ryb z rodziny rockfish. Po przygotowaniu sprzętu i wstępnej selekcji przynęt rozpoczęło się wędkowanie na pacyficznym archipelagu. Pierwsze opuszczenie zestawów na dno morskie zaowocowało gwałtownymi braniami i na pokładzie lądowały różnokolorowe rockfishe. Testowane kanadyjskie przynęty i zdobyte na pacyficznej wyprawie nowe doświadczenia, z pewnością sprawdzą się wkrótce na norweskich łowiskach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także