Taaaka ryba (12)

Taaaka ryba (12)

magazyn wędkarski   od 7 lat
W skrócie:Ekipa kontynuuje podróż po Amazonii. Poznaje Indian i spotyka ciekawe zwierzęta. Przychodzi czas na eksperymentalne łowy i poszukiwanie gatunków ryb nieznanych Europejczykom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.

Ekipa kontynuuje podróż po Amazonii. Poznaje Indian i spotyka ciekawe zwierzęta, złocistego aguri, trójpalczastego leniwca, papugi, małpy, tukany. Otoczenie zachwyca bogactwem fauny i flory. Przychodzi czas na eksperymentalne łowy i poszukiwanie gatunków ryb nieznanych Europejczykom. Tym razem wędkarze mierzą się z krwiożerczymi piraniami, roślinożernymi morokoto i tutejszymi sumami uzbrojonymi w niebezpieczne kolce jadowe. W nocnych ciemnościach podziwiają złowioną tuż przed zachodem słońca olbrzymią payarę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także