Taaaka ryba (104)

Taaaka ryba (104)

magazyn wędkarski   b.o.
W skrócie:Wizyta w Południowej Afryce i na Madagaskarze. Ekipa wypływa na połów na Ocean Indyjski. Jurek i jego koledzy kwaterują się na katamaranie, dzięki czemu mogą szybko się przemieszczać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.

Wizyta w Południowej Afryce i na Madagaskarze. Po długiej i męczącej ekipa programu wypływa na połów na Ocean Indyjski. Na wyspie Nosy Be Jurek i jego koledzy kwaterują się na katamaranie. Ta szybka jednostka może pokonać kilkaset kilometrów w ciągu kilku dni. Rozpoczyna się łowienie. Pierwsze na wędkach meldują się ławicowe tuńczyki bonito, które staną się przynętą dla większych okazów Po paru godzinach marzenia wędkarzy się spełniają, przychodzi im walczyć z ogromnymi i nieustępliwymi żaglicami.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także