Taaaka ryba (102)

Taaaka ryba (102)

magazyn wędkarski   b.o.
W skrócie:Jurek Biedrzycki i jego towarzysze odwiedzają region Emilia-Romania, w którym 2012 r. wystąpiło silne trzęsienie. Wędkarze udają się nad Pad, gdzie został ustanowiony rekord w połowie suma.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.

Podczas podróży po Półwyspie Apenińskim Jurek Biedrzycki i jego towarzysze odwiedzają region Emilia-Romania, w którym w maju 2012 roku wystąpiło bardzo silne trzęsienie. Wędkarze udają się nad rzekę Pad, gdzie został ustanowiony oficjalny rekord świata w połowie suma. Największy okaz, który tu złowiono ważył 135 kg. Wiosenny kataklizm przepędził wąsate ryby w nieznanym kierunku. Ekipa Biedrzyckiego początkowo łowi z łodzi za pomocą wędek spinningowych i sztucznych przynęt o dużych rozmiarach. Drugą część dnia wędkarze spędzają na połowie stacjonarnym z brzegu. Uczestnicy wyprawy używają wędek gruntowych i uzbrojonych żywych przynęt. Wkrótce pojawiają się również europejskie sumy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także