Ta jedyna (76)

Ta jedyna (76)

(A Única Mulher)

serial obyczajowy Portugalia 2015   od 12 lat
Występują:José Wallenstein, Alexandra Lencastre, Lourenço Ortigao, Ana Sofia Martins
W skrócie:Pedro obwinia się, że kazał żonie jechać do Angoli. Silvii wciąż nie udało się odnaleźć. Rosario jest w ciężkim stanie. Luis Miguel próbuje się czegoś dowiedzieć o Marze. Czuje się bezsilny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po skończeniu studiów inżynierskich w Lizbonie Luis Miguel (Lourenço Ortigao) wyjeżdża do Angoli, byłej portugalskiej kolonii. W Luandzie doznaje groźnego wypadku i trafia do szpitala. Życie ratuje mu pielęgniarka Mara (Ana Sofia Martins), piękna Mulatka. Niestety dziewczyna wkrótce znika. Luis Miguel, sądząc, że znalazł miłość swego życia, postanawia ją odnaleźć. Wkrótce okazuje się, że Mara jest córką Norberto (Ângelo Torres), przedsiębiorcy i głównego klienta firmy budowlanej prowadzonej przez ojca Luisa Miguela, Jorge (José Wallenstein). Biznesmen jako jedyny może uratować będący na skraju bankructwa zakład. Nie jest to jednak takie oczywiste, ponieważ mężczyzna pała nienawiścią do Portugalczyków, którzy podczas wojny kolonialnej zabili mu ojca. Nie zamierza również dopuścić do tego, by jego córka związała się z jednym z jego wrogów.

W tym odcinku

Mara i jej matka trafiają do szpitala. Pedro obwinia się, że kazał żonie jechać do Angoli. Silvii wciąż nie udało się odnaleźć. Rosario jest w ciężkim stanie. Luis Miguel próbuje się czegoś dowiedzieć o Marze. Czuje się bezsilny, jest daleko od ukochanej i nie potrafi jej pomóc. Daniela ma pretensje do Dioga, że ten nie pomaga jej w zdobyciu serca Luisa Miguela.

Występują (pokaż wszystkich)