Ta jedyna (13)

Ta jedyna (13)

(A Única Mulher)

serial obyczajowy Portugalia 2015   od 12 lat
Występują:José Wallenstein, Alexandra Lencastre, Lourenço Ortigao, Ana Sofia Martins
W skrócie:Santiago, zamiast podziękować Francisce, odpłaca się jej złością. Pilar wyznacza Marze spotkanie, na którym oświadcza, że jej syn nigdy się z nią nie ożeni. Artur chce zmusić przyjaciela do wyjazdu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po skończeniu studiów inżynierskich w Lizbonie Luis Miguel (Lourenço Ortigao) wyjeżdża do Angoli, byłej portugalskiej kolonii. W Luandzie doznaje groźnego wypadku i trafia do szpitala. Życie ratuje mu pielęgniarka Mara (Ana Sofia Martins), piękna Mulatka. Niestety dziewczyna wkrótce znika. Luis Miguel, sądząc, że znalazł miłość swego życia, postanawia ją odnaleźć. Wkrótce okazuje się, że Mara jest córką Norberto (Ângelo Torres), przedsiębiorcy i głównego klienta firmy budowalnej prowadzonej przez ojca Luisa Miguela, Jorge (José Wallenstein). Biznesmen jako jedyny może uratować będący na skraju bankructwa zakład. Nie jest to jednak takie oczywiste, ponieważ mężczyzna pała nienawiścią do Portugalczyków, którzy podczas wojny kolonialnej zabili mu ojca. Nie zamierza również dopuścić do tego, by jego córka związała się z jednym z jego wrogów.

W tym odcinku

Santiago, zamiast podziękować Francisce, odpłaca się jej złością. Pilar wyznacza Marze spotkanie, na którym stanowczo oświadcza, że Luis Miguel nigdy nie ożeni się z czarnoskórą kobietą. Artur z kolei znów próbuje zmusić przyjaciela do wyjazdu. Posuwa się nawet do gróźb. Luis Miguel jednak postanawia zostać i zająć się pracą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także