Ta "Druga" (9)

Ta "Druga" (9)

(The Mistress)

program rozrywkowy Kanada 2012   od 12 lat
W skrócie:Eva jest bez pamięci zakochana w żonatym mężczyźnie. Związek z nim daje jej poczucie bezpieczeństwa. Nigdy też nie myślała o sobie, że jest kochanką. Twierdzi, że to jej partner ma romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca, Sarah Symonds twierdzi, że była kochanką Gordona Ramsaya i Lorda Jeffrey'a Archera. Teraz postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z innymi kobietami. Wysłucha wielu zawikłanych historii i dowie się wszystkiego o romansach zapraszanych przez siebie pań z żonatymi mężczyznami. Widzowie przekonają się, czy ona i inne kobiety o podobnych życiorysach zasługują na potępienie. Na ile same są ofiarami mężczyzn, a na ile same są sprawczyniami własnego nieszczęścia.

Eva jest bez pamięci zakochana w żonatym mężczyźnie. Związek z nim daje jej poczucie bezpieczeństwa, dlatego gdy po trzech miesiącach wybranek powiedział jej, że ma żonę, Eva nie zerwała znajomości. Nigdy jednak nie myślała o sobie, że jest kochanką. Twierdzi, że to jej partner ma romans. Sarah spróbuje przekonać ją, by nie traciła czasu dla żonatego mężczyzny, gdyż takie relacje są bez przyszłości. Nie ma jednak pewności, że Eva znajdzie w sobie siłę, by odejść.

Twórcy (pokaż wszystkich)