Ta "Druga" (13)

(The Mistress)

program rozrywkowy Kanada 2012   od 12 lat
W skrócie:Laura czeka na deklaracje swojego partnera 12 lat. Dopiero jednak niedawno uświadomiła sobie, że wszystko, co od niego usłyszała, było kłamstwem. Za każdym razem wymyślał kolejne wymówki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca, Sarah Symonds twierdzi, że była kochanką Gordona Ramsaya i Lorda Jeffrey'a Archera. Teraz postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z innymi kobietami. Wysłucha wielu zawikłanych historii i dowie się wszystkiego o romansach zapraszanych przez siebie pań z żonatymi mężczyznami. Widzowie przekonają się, czy ona i inne kobiety o podobnych życiorysach zasługują na potępienie. Na ile same są ofiarami mężczyzn, a na ile same są sprawczyniami własnego nieszczęścia.

Laura czeka na deklaracje swojego partnera już dwanaście lat. Dopiero jednak niedawno uświadomiła sobie, że wszystko, co od niego usłyszała, było kłamstwem. Za każdym razem wymyślał kolejne wymówki, byle tylko odsunąć w czasie niewygodny temat. W przypadku Laury nie wystarczy tylko odkryć prawdę. Sarah musi ją przekonać, że już dość się nacierpiała i powinna znaleźć w sobie siłę, by odejść.

Twórcy (pokaż wszystkich)