Szyfry i spiski: Amerykańscy naziści

(Codes and Conspiracies 2: American Nazis)

serial dokumentalny USA 2015   od 16 lat
W skrócie:W odcinku opowiedziana zostanie historia amerykańskich nazistów, którzy terroryzowali USA w latach 30. Ich działalność obejmowała wiece w Madison Square Garden i kradzież technologii militarnych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga seria programu. W tej odsłonie producenci ujawnią tajemnice legendarnych miejsc, najbardziej doniosłych wynalazków oraz wpływowych postaci. Widzowie poznają te fakty, które dotąd nie pojawiały się w książkach i opracowaniach historycznych. Ten sezon serialu poświęcony będzie sekretom Las Vegas; historii amerykańskich nazistów; opowieściom o starożytnych astronautach. W kolejnych odcinkach widzowie wcielą się w rolę detektywów, którzy sami odkrywają zagadki z historii świata. Zajrzą również za kulisy tajnych stowarzyszeń. Przeanalizują biografie znanych postaci i następujące po sobie etapy tworzenia nowatorskich wynalazków. Odwiedzą legendarne, popularne miejsca z różnych stron świata i poznają kultowe przedmioty.

W tym odcinku

W odcinku opowiedziana zostanie historia amerykańskich nazistów, którzy terroryzowali Stany Zjednoczone w latach 30. Ich działalność obejmowała wiece w Madison Square Garden, ale również kradzież tajemnic państwowych oraz technologii militarnych.

Zobacz także