Szukając Alaski (1/8)

Szukając Alaski (1/8)

(Looking for Alaska: Famous Last Words)

serial obyczajowy USA 2019   od 12 lat
Występują:Charlie Plummer, Kristine Froseth, Jay Lee, Landry Bender
Reżyseria:Sarah Adina Smith
W skrócie:W nowej szkole z internatem Miles Halter zapoznaje się ze swoim współlokatorem, Chipem 'Pułkownikiem' Martinem. Niebawem spotyka jego przyjaciółkę, Alaskę Young. Jest nią oczarowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miles Halter (Charlie Plummer), nastolatek, wyjeżdża do szkoły z internatem. Na miejscu zakochuje się w tajemniczej dziewczynie, Alasce Young (Kristine Froseth). Niespodziewana tragedia sprawia, że chłopak i jego przyjaciele muszą odnaleźć się w trudnej sytuacji i zrozumieć, jak do niej doszło. Film na podstawie debiutu powieściowego Johna Greena o tym samym tytule.

W tym odcinku

W nowej szkole z internatem Miles Halter zapoznaje się ze swoim współlokatorem, Chipem "Pułkownikiem" Martinem. Chłopak okazuje się członkiem grupy zamożnych uczniów nazywających się Wojowników Dnia Powszedniego. Kiedy Miles poznaje jego przyjaciółkę, Alaskę Young, jest nią oczarowany. Czeka go pierwszy tydzień w szkole, w tym otrzęsiny. Halter cieszy się ze swojego przyjazdu, bo wreszcie czuje się jak u siebie. Dochodzi do konfliktu pomiędzy uczniami. Ktoś składa donos na Maryę i Paula.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)