x

Szpital świętej Marii (7/10)

(Nurses: Lifeboat)

serial obyczajowy Kanada 2020
Występują:Tiera Skovbye, Natasha Calis, Jordan Johnson-Hinds, Sandy Sidhu
W skrócie:Wolf staje w obliczu wyzwania. Musi zaopiekować się nowo narodzonym dzieckiem. Grupa integruje się na imprezie zorganizowanej po pracy. Okazuje się, że jeden z gości wymaga natychmiastowej pomocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 20 maja
jutro
4:55 AXN (z napisami)

Opis

Perypetie grupy składającej się z pięciorga pielęgniarek oraz pielęgniarzy: Grace Knight (Tiera Skovbye), Ashley Collins (Natasha Calis), Keon Colby (Jordan Johnson-Hinds), Nazneen Khan (Sandy Sidhu), Wolf Burke (Donald Maclean Jr., którzy pracują w szpitalu w Toronto. Młodzi ludzie poświęcają swoje życie, aby pomagać innym, a jednocześnie sami zmagają się z wieloma problemami.

W tym odcinku

Ashley i Caro oddają się wspomnieniom dotyczącym dawnych związków. Keon zmaga się z postawą Molly. Kobieta usiłuje zepchnąć go na boczny tor. Naz stara się pogodzić swoją emocjonalną więź, którą nawiązała z pacjentem, z wymaganiami, jakie stawia terapia. Wolf staje w obliczu wyzwania. Musi zaopiekować się nowo narodzonym dzieckiem. Grupa integruje się na imprezie zorganizowanej po pracy. Podczas domówki okazuje się, że jeden z gości wymaga nagłej pomocy. Wychodzi na jaw, że ekipa pielęgniarska nie do końca potrafi oddzielić życie prywatne od zawodowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także