Szpital św. Anny (63)
Występują: | Jolanta Fraszyńska, Joanna Liszowska, Julia Kamińska, Ada Szczepaniak |
---|---|
W skrócie: | Na oddziale Zyty przebywa młody mężczyzna z podejrzeniem nowotworu jądra. Nie chce poddać się operacji, która może go ocalić. Nieprzytomny Tomek pozostaje pod opieką Marty i Krystyny. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
wtorek, 21 października za 11 dni |
16:50 | TVN (z napisami) |
Opis
Do zespołu dołącza Maciej Bilewicz (Piotr Stramowski), ceniony chirurg wracający po latach z USA. Szybko zdobywa sympatię pacjentów i personelu. Był on niegdyś niepokornym studentem Zyty Orłowicz (Jolanta Fraszyńska). Ona, Kaśka (Joanna Liszowska), Marta (Klaudia Koścista), Zosia (Julia Kamińska) i Kaja (Ada Szczepaniak) cały czas wspierają się mimo przeciwności. Kaśka mierzy się z pracą z Darią Bursztyn (Marta Wierzbicka), która rozbiła jej rodzinę, Kaja rywalizuje z kolegą po fachu, Marta staje przed trudnym wyborem uczuciowym, a Zosia przygotowuje się do ślubu i wyjazdu na staż. Do szpitala zawita także matka Darii (Barbara Bursztynowicz), skrywająca sekret, który zagraża jej córce.
W tym odcinku
Bartek i Daria wspólnie jedzą śniadanie. Lekarka jest wyraźnie spięta, ale nie chce rozmawiać o swoich uczuciach. Tymczasem na oddziale Zyty pojawia się młody mężczyzna z podejrzeniem nowotworu jądra. Jedyną szansą na uratowanie zdrowia jest operacja, której pacjent odmawia. Dr Orłowicz rozmawia z jego dziewczyną. Liczy, że zdoła ona przekonać go do leczenia. Nieprzytomny Tomek wciąż pozostaje pod opieką Marty i Krystyny, które nie tracą nadziei na jego wybudzenie. Odwiedza go też ojczym. Po szpitalnych korytarzach krąży plotka o romansie Darii z dyrektorem Wrońskim. Proponuje on ginekolożce spotkanie. Planuje nieco zdystansować ich relację, choć nadal chce się z nią widywać. Matka Darii, Irena, opuszcza szpital. Bartek oferuje partnerce wsparcie. Tomek budzi się ze śpiączki.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Jolanta Fraszyńska
jako Zyta Orłowicz -
Joanna Liszowska
jako Kasia Hajduk -
Julia Kamińska
jako Zosia Konecka -
Ada Szczepaniak
jako Kaja Piotrowska -
Klaudia Koścista
jako Marta Galica -
Dorota Segda
jako Krystyna -
Marta Wierzbicka
jako Daria Bursztyn -
Michał Pietruś
jako Sergiusz Bończyk -
Barbara Bursztynowicz
-
Piotr Stramowski
jako Maciej Bilewicz -
Mateusz Mosiewicz
jako Wojtek Fidor -
Rafał Dziwisz
jako ordynator Zychowicz -
Jakub Świderski
jako Łukasz Wroński -
Piotr Nerlewski
jako Tomasz Jaworski
Zobacz także
- Szpital św. Anny (30) - serial obyczajowy - dziś, 10 października 14:55 i 1 późniejsza emisja
- Szpital św. Anny (56) - serial obyczajowy - dziś, 10 października 16:50
- Szpital św. Anny (11/26) - serial obyczajowy - noc pt./sob., 10 na 11 października 3:35
- Szpital św. Anny (12/26) - serial obyczajowy - noc sob./niedz., 11 na 12 października 1:45
- Szpital św. Anny (13/26) - serial obyczajowy - noc niedz./pon., 12 na 13 października 3:30
- Szpital św. Anny (31) - serial obyczajowy - poniedziałek, 13 października 14:55 i 1 późniejsza emisja
- Szpital św. Anny (57) - serial obyczajowy - poniedziałek, 13 października 16:50
- Szpital św. Anny (14/26) - serial obyczajowy - noc pon./wt., 13 na 14 października 2:35
- Szpital św. Anny (15/26) - serial obyczajowy - noc pon./wt., 13 na 14 października 3:35
- Szpital św. Anny (32) - serial obyczajowy - wtorek, 14 października 14:55 i 1 późniejsza emisja