Szpital św. Anny (46/50)
| Występują: | Jolanta Fraszyńska, Joanna Liszowska, Julia Kamińska, Ada Szczepaniak |
|---|---|
| W skrócie: | Na oddział trafia 11-latek z anginą. Jego zachowanie niepokoi Kaśkę. Wkrótce chłopiec znika z oddziału. Daria przeprowadza cesarskie cięcie u pacjentki, która była uzależniona od narkotyków. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Do zespołu dołącza Maciej Bilewicz (Piotr Stramowski), ceniony chirurg wracający po latach z USA. Szybko zdobywa sympatię pacjentów i personelu. Był on niegdyś niepokornym studentem Zyty Orłowicz (Jolanta Fraszyńska). Ona, Kaśka (Joanna Liszowska), Marta (Klaudia Koścista), Zosia (Julia Kamińska) i Kaja (Ada Szczepaniak) cały czas wspierają się mimo przeciwności. Kaśka mierzy się z pracą z Darią Bursztyn (Marta Wierzbicka), która rozbiła jej rodzinę, Kaja rywalizuje z kolegą po fachu, Marta staje przed trudnym wyborem uczuciowym, a Zosia przygotowuje się do ślubu i wyjazdu na staż. Do szpitala zawita także matka Darii (Barbara Bursztynowicz), skrywająca sekret, który zagraża jej córce.
W tym odcinku
Majka zwierza się Kaśce z problemów. Spodziewa się dziecka, przez co nie może planować wakacji, a po kłótni z Dawidem czuje się osamotniona. Lekarka sama przeżywa trudny dzień - na oddział trafia 11-latek z anginą, którego nietypowe zachowanie wzbudza jej niepokój. Wkrótce pojawiają się u chłopca nowe objawy i nagle znika on z oddziału. Kaśka chciałaby uczestniczyć w sympozjum, jednak ordynatorka wybiera do tego innego lekarza, co bardzo ją rozczarowuje. Daria nie żałuje spotkania z Wrońskim i nie zamierza przepraszać za to Bartka. Potrzebuje przestrzeni i planuje kolejne wyjście z Krzysztofem. Na oddziale przebywa ciężarna pacjentka, która była uzależniona od narkotyków - jej mąż dowiaduje się prawdy. Daria decyduje przeprowadzić u niej cesarskie cięcie. Niespodziewanie do domu Zyty przychodzi Paweł z propozycją wyjazdu w góry. Wieczorem Kaśka zabiera Majkę na karaoke, a na scenie daje z siebie wszystko. Postanawia postawić się ordynatorce.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Jolanta Fraszyńska
jako Zyta Orłowicz -
Joanna Liszowska
jako Kasia Hajduk -
Julia Kamińska
jako Zosia Konecka -
Ada Szczepaniak
jako Kaja Piotrowska -
Klaudia Koścista
jako Marta Galica -
Dorota Segda
jako Krystyna -
Marta Wierzbicka
jako Daria Bursztyn -
Michał Pietruś
jako Sergiusz Bończyk -
Barbara Bursztynowicz
-
Piotr Stramowski
jako Maciej Bilewicz -
Mateusz Mosiewicz
jako Wojtek Fidor -
Rafał Dziwisz
jako ordynator Zychowicz -
Jakub Świderski
jako Łukasz Wroński -
Piotr Nerlewski
jako Tomasz Jaworski
Zobacz także
- Szpital św. Anny (99) - serial obyczajowy - dziś, 16 kwietnia 15:00
- Szpital św. Anny (108) - serial obyczajowy - dziś, 16 kwietnia 16:50 i 1 późniejsza emisja
- Szpital św. Anny (13/26) - serial obyczajowy - dziś, 16 kwietnia 19:00
- Szpital św. Anny (66) - serial obyczajowy - noc czw./pt., 16 na 17 kwietnia 1:45
- Szpital św. Anny (67) - serial obyczajowy - noc czw./pt., 16 na 17 kwietnia 2:40
- Szpital św. Anny (34/50) - serial obyczajowy - piątek, 17 kwietnia 10:50
- Szpital św. Anny (100) - serial obyczajowy - piątek, 17 kwietnia 15:00
- Szpital św. Anny (109) - serial obyczajowy - piątek, 17 kwietnia 16:50
- Szpital św. Anny (14/26) - serial obyczajowy - piątek, 17 kwietnia 19:00
- Szpital św. Anny (68) - serial obyczajowy - noc pt./sob., 17 na 18 kwietnia 2:10
