Szpital nadziei (9)

Szpital nadziei (9)

(Saving Hope: Bea, Again)

serial obyczajowy Kanada 2012   od 12 lat
Występują:Erica Durance, Julia Taylor Ross, Michael Shanks, Benjamin Ayres
W skrócie:Charlie zostaje odłączony od respiratora. Wraz z Alex czeka w napięciu na to, co jeszcze się wydarzy. W tym samym czasie na rutynowe badania do szpitala zgłasza się pewna kobieta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy lekarzy i pacjentów szpitala Hope Zion. Młoda chirurg Alex Reid (Erica Durance) i jej mentor Charlie Harris (Michael Shanks) pracują na jednym oddziale. Tworzą szczęśliwą parę. Jadąc taksówka na swój ślub, ulegają wypadkowi. Charlie zapada w śpiączkę. Zawieszony między życiem a śmiercią jako duch przechadza się korytarzami szpitala, obserwując swoją pogrążoną w rozpaczy narzeczoną i desperacką walkę lekarzy o życie pacjentów. Ma możliwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, będącymi w podobnym stanie. Tymczasem nowym szefem chirurgii w szpitalu zostaje dr Dana Kinney, która kwestionuje kompetencje Alex. Reid jednocześnie mierzy się z problemami w życiu osobistym i zawodowym... Połączenie realistycznego serialu medycznego z wzruszającą historią o miłości i ludzkich emocjach.

W tym odcinku

Charlie zostaje odłączony od respiratora. Wraz z Alex czeka w napięciu na to, co jeszcze się wydarzy. W tym samym czasie na rutynowe badania do szpitala zgłasza się pewna kobieta. Okazuje się, że jej objawy mogą doprowadzić parę lekarzy do odkrycia dotyczącego śpiączki Charliego. Joel, który złamał sobie rękę, nie może operować.

Występują (pokaż wszystkich)