Szpital nadziei (10)

Szpital nadziei (10)

(Saving Hope: A New Beginning)

serial obyczajowy Kanada 2012   od 12 lat
Występują:Erica Durance, Julia Taylor Ross, Michael Shanks, Benjamin Ayres
W skrócie:Wyzwania przerastają Joela. Kinney postanawia zabrać go do swojej rodzinnej miejscowości na doszkalające zajęcia. Podczas podróży lekarze widzą, jak pod koła ciężarówki dostaje się kobieta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy lekarzy i pacjentów szpitala Hope Zion. Młoda chirurg Alex Reid (Erica Durance) i jej mentor Charlie Harris (Michael Shanks) pracują na jednym oddziale. Tworzą szczęśliwą parę. Jadąc taksówka na swój ślub, ulegają wypadkowi. Charlie zapada w śpiączkę. Zawieszony między życiem a śmiercią jako duch przechadza się korytarzami szpitala, obserwując swoją pogrążoną w rozpaczy narzeczoną i desperacką walkę lekarzy o życie pacjentów. Ma możliwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, będącymi w podobnym stanie. Tymczasem nowym szefem chirurgii w szpitalu zostaje dr Dana Kinney, która kwestionuje kompetencje Alex. Reid jednocześnie mierzy się z problemami w życiu osobistym i zawodowym... Połączenie realistycznego serialu medycznego z wzruszającą historią o miłości i ludzkich emocjach.

W tym odcinku

Wyzwania na sali operacyjnej przerastają Joela. Kinney postanawia zabrać go do swojej rodzinnej miejscowości na doszkalające zajęcia medyczne. Podczas podróży lekarze widzą, jak pod koła ciężarówki dostaje się kobieta. Angażują się w akcję ratunkową. W międzyczasie Charlie spotyka zmarłego niedawno terapeutę. Sugeruje mu on, że to emocjonalna blokada nie pozwala obudzić się ze śpiączki. Alex, podbudowana faktem, że jej ukochany oddycha już samodzielnie, z powodzeniem pomaga kolejnym pacjentom.

Występują (pokaż wszystkich)