Szpital (278)

Szpital

sezon 3 odc. 278

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na SOR trafia nastolatka, która w trakcie kłótni z siostrą zemdlała i uderzyła głową o umywalkę. Dr Wajman przyjmuje mężczyznę, którego boli brzuch. Okazuje się, że pacjent ma raka żołądka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala 15-letnią tancerkę. Dziewczyna pokłóciła się ze starszą siostrą, która zerwała jej kolczyk. Kiedy nastolatka zobaczyła, że ma rozerwane ucho, zemdlała i uderzyła głową o umywalkę. Pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Na oddział trafia także młody mężczyzna, którego bardzo boli brzuch. Przyprowadza go narzeczona. Mężczyznę przyjmuje dr Eryk Wajman. Okazuje się, że pacjent ma raka żołądka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także