x
Szpital (204)

Szpital

sezon 2 odc. 204

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Lekarze zajmują się rodziną Winerów, która została poszkodowana podczas wybuchu gazu w mieszkaniu. W międzyczasie do szpitala trafia 34-letnia Weronika. Kobieta została pobita przez męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 19 maja
dziś
7:10 Discovery Life (z napisami)
środa, 22 maja
za 3 dni
1:15 Discovery Life (z napisami)
sobota, 1 czerwca
za 13 dni
3:00 TVN (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktorzy Eryk Wajman i Piotr Wójtowicz zajmują się rodziną Winerów, która została poszkodowana podczas wybuchu gazu w swoim domu. Najciężej ranny jest 40-letni Tomasz. Mężczyzna jest bardzo poparzony. Jego żona i 9-letni syn są lżej ranni. W międzyczasie do szpital trafia 34-letnia Weronika. Kobieta została pobita przez męża, po czym straciła przytomność. W chwili omdlenia była w domu sama i nie ma pojęcia, kto wezwał pogotowie. Bada ją dr Eryk Wajman.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także