Szpilki na Giewoncie 4 (48)

Szpilki na Giewoncie 4 (48)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Anna Czartoryska-Niemczycka, Joanna Orleańska, Jan Wieczorkowski
Reżyseria:Radosław Piwowarski
W skrócie:Patryk motywuje Dianę do stawienia czoła obecnej sytuacji. Aneta postanawia wrócić do Warszawy. Mateusz ratuje Agnieszkę z kolejnej opresji. Pola jest o niego coraz bardziej zazdrosna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 11 czerwca
za 9 dni
10:10 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Dalszy ciąg perypetii mieszkańców Warszawy i Zakopanego. Bartek (Krzysztof Wieszczek) będzie musiał uporać się z demonami przeszłości. Podobne zadanie stoi też przed Xenią (Anna Czartoryska), właścicielką klubu muzycznego w stolicy, która kryje mroczny sekret. Tymczasem Agnieszka (Natalia Rybicka), po tym jak została wyrzucona z pracy i rozstała się z narzeczonym, będzie próbowała udowodnić swoją wartość. Pomoże jej w tym Lucyna (Dorota Pomykała). Sporo zamieszania w biurze agencji Tu i Teraz wprowadzi nowa szefowa, Diana (Joanna Orleańska), która na dzień dobry zwolniła cały zespół. W Zakopanem pojawi się też Mateusz (Jan Wieczorkowski), niestroniący od alkoholu i bijatyk nowy rezydent lokalnych pensjonatów.

W tym odcinku

Patryk motywuje Dianę do stawienia czoła sytuacji, w której się znalazła. Aneta postanawia wrócić do Warszawy i odbudować swój związek z Grzegorzem. Mateusz ratuje Agnieszkę z kolejnej opresji. Pola jest o niego coraz bardziej zazdrosna. Podczas joggingu z Agnieszką ostrzega ją, by nie próbowała odebrać jej narzeczonego. Wkrótce Pola poznaje prawdziwe powody pozostania Mateusza w Zakopanem. Aniela idzie na wizytę do lekarza. Ten informuje ją o awarii mammografu, która spowodowała przekłamania w diagnozie. Okazuje się, że Gut jest zdrowa. Xenia spieszy się na spotkanie z Bartkiem. Gdy dociera na miejsce, zauważa przerażonego szefa i odjeżdżającą karetkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także