Szpilki na Giewoncie 3 (34)

Szpilki na Giewoncie 3 (34)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Wojciech Błach, Anita Jancia, Joanna Kulig
Reżyseria:Robert Wichrowski, Filip Zylber, Rafał Sisicki
W skrócie:Barbara i jej asystentka pomagają Jaśkowi odnaleźć Zosię. Bartek, Marta, Kasia i Artur wyruszają w góry. Aniela demaskuje złodzieja. Bartek wyznaje Ewie, co zaszło między nim a Martą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg nieco zwariowanych perypetii Ewy (Magdalena Schejbal) i jej przyjaciół. W otoczeniu Bartka nieoczekiwania pojawi się piękna Marta (Katarzyna Maciąg), która nieco zawróci mu w głowie. Drawska, by zatrzymać go przy sobie, będzie musiała poświęcić bardzo wiele. Wojna Ewy i Marty będzie toczyć się także na polu biznesowym, gdyż obie kobiety są właścicielkami dwóch konkurujących pensjonatów. Tymczasem Michał w końcu zdecyduje się, kogo tak naprawdę kocha - Anielę czy Barbarę. W życiu tej pierwszej pojawi się z kolei nowa osoba...

W tym odcinku

Barbara i jej asystentka pomagają Jaśkowi odnaleźć Zosię. Aneta organizuje dla Ewy imprezę. Chce, by przyjaciółka choć na chwilę zapomniała o swoich problemach. Podczas zabawy Drawska uświadamia sobie, co jest dla niej najważniejsze. Prosto z imprezy wraca do Zakopanego. Artur znajduje sposób, dzięki któremu będzie mógł wyjechać w Himalaje. Bartek, Marta, Kasia i Artur wyruszają w góry na wycieczkę. Marta wdrapuje się na szczyt, z którego boi się zejść. Ponownie ratuje ją Bartek. Aniela demaskuje złodzieja buszującego po jej spiżarni. Okazuje się nim kilkuletni chłopiec. Bartek wyznaje Ewie, co zaszło między nim a Martą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także