Szpilki na Giewoncie 3 (33)

Szpilki na Giewoncie 3 (33)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Wojciech Błach, Anita Jancia, Joanna Kulig
Reżyseria:Robert Wichrowski, Filip Zylber, Rafał Sisicki
W skrócie:Pod wpływem córki Barbara godzi się z Aniela, która zauważa, że ostatnio z jej spiżarni zaczęły znikać zapasy. Bartek dowiaduje się, kto zlecił geodecie pomiary na terenie pensjonatu Lucyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg nieco zwariowanych perypetii Ewy (Magdalena Schejbal) i jej przyjaciół. W otoczeniu Bartka nieoczekiwania pojawi się piękna Marta (Katarzyna Maciąg), która nieco zawróci mu w głowie. Drawska, by zatrzymać go przy sobie, będzie musiała poświęcić bardzo wiele. Wojna Ewy i Marty będzie toczyć się także na polu biznesowym, gdyż obie kobiety są właścicielkami dwóch konkurujących pensjonatów. Tymczasem Michał w końcu zdecyduje się, kogo tak naprawdę kocha - Anielę czy Barbarę. W życiu tej pierwszej pojawi się z kolei nowa osoba...

W tym odcinku

Ewa rozmawia z matką o wpływie jej związku z Michałem na relacje z Anielą. Pod wpływem rad córki Barbara decyduje się pogodzić z przyjaciółką. Ojciec Konstanty znów gubi ważną dla siebie rzecz w pensjonacie Anieli. Tym razem to amulet podarowany przez dzieci z Burkina Faso. Aniela zauważa, że ostatnio z jej spiżarni zaczęły znikać zapasy. Postanawia zastawić pułapkę na złodzieja. Bartek dowiaduje się, kto zlecił geodecie pomiary na terenie pensjonatu Lucyny. Zdenerwowany idzie z nim porozmawiać. W agencji Tu i Teraz na wieść o przybyciu do Zakopanego ważnej delegacji wybucha panika. Sytuację próbują ratować Ewa z Bartkiem. Przy okazji mają czas, by ze sobą spokojnie porozmawiać. Niedługo potem Marta spotyka się z Bachledą. Dziewczyna wyraźnie go podrywa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także