Szpilki na Giewoncie 3 (32)

Szpilki na Giewoncie 3 (32)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Wojciech Błach, Anita Jancia, Joanna Kulig
Reżyseria:Robert Wichrowski, Filip Zylber, Rafał Sisicki
W skrócie:Rafał zgadza się ożenić z Dorotką. Ślub nie jest jednak tym, co go obecnie najbardziej zajmuje. Tajemniczy biznesmeni zlecili mu bowiem przygotowanie budowy ogromnego kompleksu hotelowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg nieco zwariowanych perypetii Ewy (Magdalena Schejbal) i jej przyjaciół. W otoczeniu Bartka nieoczekiwania pojawi się piękna Marta (Katarzyna Maciąg), która nieco zawróci mu w głowie. Drawska, by zatrzymać go przy sobie, będzie musiała poświęcić bardzo wiele. Wojna Ewy i Marty będzie toczyć się także na polu biznesowym, gdyż obie kobiety są właścicielkami dwóch konkurujących pensjonatów. Tymczasem Michał w końcu zdecyduje się, kogo tak naprawdę kocha - Anielę czy Barbarę. W życiu tej pierwszej pojawi się z kolei nowa osoba...

W tym odcinku

Rafał dla własnego spokoju zgadza się ożenić z Dorotką. Ślub nie jest jednak tym, co go w tej chwili najbardziej zajmuje. Tajemniczy biznesmeni zlecili mu bowiem przygotowanie budowy w Zakopanem ogromnego kompleksu hotelowego. Kocój postanawia wykorzystać tę szansę, by się wzbogacić. Do pomocy zatrudnia Patryka. Jasiek po rozstaniu z Zosią nie może dojść do siebie. Po awanturze na Krupówkach trafia do aresztu, z którego wyciągają go dopiero Bartek i Ewa. Skłócona para w końcu zaczyna ze sobą rozmawiać. Tymczasem ojciec Konstanty gubi dokumenty i pieniądze. W ich poszukiwaniach pomaga mu Barbara. Drawska odkrywa, że Michał ukrywa się przed Barbarą i Anielą w domu Lucyny. Wkrótce mężczyzna postanawia przeprosić zakochane w nim kobiety i... wyjechać z Zakopanego. Ewa źle się czuje. Zaczyna podejrzewać, że może być w ciąży.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także