Szpilki na Giewoncie 3 (31)

Szpilki na Giewoncie 3 (31)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Wojciech Błach, Anita Jancia, Joanna Kulig
Reżyseria:Robert Wichrowski, Filip Zylber, Rafał Sisicki
W skrócie:Zosia postanawia wyjechać do Warszawy. Tymczasem pracownicy agencji szukają wspólnego kuponu totolotka. Michał znajduje schronienie u Lucyny. Narasta konflikt między Bartkiem i Ewą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg nieco zwariowanych perypetii Ewy (Magdalena Schejbal) i jej przyjaciół. W otoczeniu Bartka nieoczekiwania pojawi się piękna Marta (Katarzyna Maciąg), która nieco zawróci mu w głowie. Drawska, by zatrzymać go przy sobie, będzie musiała poświęcić bardzo wiele. Wojna Ewy i Marty będzie toczyć się także na polu biznesowym, gdyż obie kobiety są właścicielkami dwóch konkurujących pensjonatów. Tymczasem Michał w końcu zdecyduje się, kogo tak naprawdę kocha - Anielę czy Barbarę. W życiu tej pierwszej pojawi się z kolei nowa osoba...

W tym odcinku

Zosia postanawia wyjechać do Warszawy. Tymczasem pracownicy agencji szukają wspólnego kuponu totolotka, gdyż są przekonani, że skreślone na nim liczby padły w ostatnim losowaniu. Gdy w końcu go znajdują, okazuje się, że wygrana wcale nie jest tak wielka, jak początkowo myśleli. Martwi to zwłaszcza Artura. Liczył on, że z dzięki tym pieniądzom sfinansuje wyprawę w Himalaje. Michał, który ucieka przed Barbarą i Anielą, znajduje schronienie u Lucyny. Tymczasem konflikt między Bartkiem i Ewą narasta. Skłócone strony stara się pogodzić ojciec Konstanty, zakonnik, robiący interesy na Podhalu. Rafał spotyka w urzędzie dwóch tajemniczych biznesmenów, którzy proponują mu współpracę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także