Szpilki na Giewoncie 3 (30)

Szpilki na Giewoncie 3 (30)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Wojciech Błach, Anita Jancia, Joanna Kulig
Reżyseria:Robert Wichrowski, Filip Zylber, Rafał Sisicki
W skrócie:Do Zakopanego przyjeżdżają kontrolerzy sanepidu. Lucyna podrzuca szczura do pensjonatu konkurencji. Wyprawa w Himalaje traci sponsora. Artur szuka sposobu, by zdobyć pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg nieco zwariowanych perypetii Ewy (Magdalena Schejbal) i jej przyjaciół. W otoczeniu Bartka nieoczekiwania pojawi się piękna Marta (Katarzyna Maciąg), która nieco zawróci mu w głowie. Drawska, by zatrzymać go przy sobie, będzie musiała poświęcić bardzo wiele. Wojna Ewy i Marty będzie toczyć się także na polu biznesowym, gdyż obie kobiety są właścicielkami dwóch konkurujących pensjonatów. Tymczasem Michał w końcu zdecyduje się, kogo tak naprawdę kocha - Anielę czy Barbarę. W życiu tej pierwszej pojawi się z kolei nowa osoba...

W tym odcinku

Do Zakopanego przyjeżdżają kontrolerzy sanepidu. Sytuację stara się wykorzystać Lucyna, która chcąc wyeliminować konkurencję, podrzuca szczura do pensjonatu Marty. Okazuje się jednak, że w wyniku kontroli kuchnie i łazienki obu ośrodków zostają zamknięte. Lucyna i Ewa nie mają wyjścia i muszą współpracować z Martą, by ratować swoje biznesy. Kontrolerzy zakazują także pracy Jaśkowi i Zosi, którzy nie mogą dłużej jako misie zabawiać turystów na Krupówkach. Tymczasem wyprawa w Himalaje traci sponsora, co zmusza Artura do sfinansowania części kosztów. Ten nie ma jednak odpowiedniej ilości gotówki. By ją zdobyć, razem z przyjaciółmi wypełnia kupon totolotka. Barbara przyjeżdża do Zakopanego poważnie porozmawiać z Anielą. Między kobietami dochodzi do kłótni. Tymczasem Michał znika bez śladu. Ewa zdaje sobie sprawę z bliskich relacji łączących Bartka i Martę. Z tego powodu robi ukochanemu karczemną awanturę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)