Szpilki na Giewoncie 3 (29)

Szpilki na Giewoncie 3 (29)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Wojciech Błach, Anita Jancia, Joanna Kulig
Reżyseria:Robert Wichrowski, Filip Zylber, Rafał Sisicki
W skrócie:Ewa i Lucyna mają różne wizje rozwoju pensjonatu. Różnice schodzą na dalszy plan wobec rywalizacji z ośrodkiem Marty. Bartek rozmawia z Ewą o ich związku. Chodzi mu o brak stabilizacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg nieco zwariowanych perypetii Ewy (Magdalena Schejbal) i jej przyjaciół. W otoczeniu Bartka nieoczekiwania pojawi się piękna Marta (Katarzyna Maciąg), która nieco zawróci mu w głowie. Drawska, by zatrzymać go przy sobie, będzie musiała poświęcić bardzo wiele. Wojna Ewy i Marty będzie toczyć się także na polu biznesowym, gdyż obie kobiety są właścicielkami dwóch konkurujących pensjonatów. Tymczasem Michał w końcu zdecyduje się, kogo tak naprawdę kocha - Anielę czy Barbarę. W życiu tej pierwszej pojawi się z kolei nowa osoba...

W tym odcinku

Ewa i Lucyna kłócą się na temat wizji rozwoju pensjonatu. Różnice schodzą jednak na dalszy plan w perspektywie rywalizacji z ośrodkiem Marty. Między konkurującymi placówkami trwa prawdziwa wojna o klienta. Bartek rozmawia z Ewą o ich związku. Tłumaczy jej, że potrzebuje stabilizacji, której ona nie mogła mu ostatnio zapewnić. Michał nie wie, jak powiedzieć Anieli o swoim romansie z Barbarą. Przestaje też odbierać telefony od matki Ewy, co wzbudza jej wątpliwości. Artur przygotowuje się do wyprawy w Himalaje. Boi się jednak przyznać flirtującej z nim Katarzynie do swojej orientacji seksualnej, gdyż nie chce stracić szansy na przygodę swojego życia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)