Szkoła (772)

Szkoła (772)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Nowa uczennica ósmej klasy, Jadzia Bader, próbuje zaimponować rówieśnikom. Okłamuje wszystkich, że jest bogata, choć w rzeczywistości jej mama ma po rozwodzie poważne problemy finansowe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Nowa uczennica ósmej klasy, Jadzia Bader, próbuje zaimponować rówieśnikom. Kłamie, że jest bogata, choć w rzeczywistości jej mama ma po rozwodzie problemy finansowe. Kobiecie brakuje pieniędzy na opłacenie wyjazdu klasowego córki do Paryża. Rozmowę nastolatki z rodzicielką przypadkowo słyszy Dominika. W tajemnicy przekazuje przyjaciółce sekret Jadzi. Wkrótce poznają go wszyscy uczniowie... Siostrze udaje się namówić Zosię Szot do odstawienia leków przeciwbólowych, od których jest uzależniona. Ostatnie tabletki oddaje Klaudii, ale zostają wykradzione przez Alberta, partnera pierwszej z nich. Dziewczyna żąda zwrotu medykamentu, on jednak odmawia, nawet gdy ukochana zaczyna grozić mu zerwaniem. Sam jest narkomanem i nie ma zamiaru zerwać z nałogiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także