Szkoła (737)

Szkoła (737)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Licealistka Monika podkochuje się w Fabianie. Zaprasza go na randkę. Chłopak odwołuje spotkanie, gdyż chce poderwać nową nauczycielkę. Wściekła uczennica postanawia pozbyć się rywalki ze szkoły.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealistka Monika Górzyńska podkochuje się w Fabianie Jackiewiczu. Dziewczyna pragnie iść z nim na randkę, dlatego jest zachwycona, gdy ten się zgadza. Tymczasem w szkole pojawia się nowa nauczycielka wychowania fizycznego, która wzbudza zainteresowanie uczniów. Fabian postanawia poderwać kobietę i odwołuje spotkanie z Moniką. Wściekła licealistka chce pozbyć się wuefistki ze szkoły. Drugoklasistka Lidka Borucka jest w szczęśliwym związku z Kacprem Duszyńskim. Chłopak bardzo ją kocha i proponuje, żeby zaczęli współżyć. Jednak ona nie jest jeszcze na to gotowa. Przyjaciółka przekonuje nastolatkę, że Kacper nie będzie na nią czekał, tylko zacznie spotykać się z kimś innym. Sytuację zamierza wykorzystać Lena Piekarczyk, której Kacper się podoba. Między partnerami dochodzi do awantury. By nie stracić ukochanego, Lidka postanawia przystać na jego propozycję...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także