x

Szkoła (707)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Sandra, która była molestowana przez starszego mężczyznę, uczęszcza na terapię. Rezygnuje z niej, ponieważ czuje się lepiej. Umawia się na randkę z kolegą, jednak nie potrafi się do niego zbliżyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Sandra Chruściel była molestowana przez starszego mężczyznę. Z tego powodu od pół roku uczęszcza na terapię. Czuje się coraz lepiej, więc stwierdza, że nie musi już chodzić do psychologa. Wkrótce kolega, który podoba się nastolatce, proponuje jej randkę. Podczas spotkania nie Sandra nie potrafi jednak zbliżyć się do Stefana. Załamana zrywa z chłopakiem. Kiedy ten odkrywa prawdę o przeszłości ukochanej, chce jej pomóc. Do drugiej klasy gimnazjum dołącza nowy uczeń, Olek Smaga. Ukrywa przed innymi, że mieszka w ośrodku pomocy społecznej po tym, jak spłonął jego rodzinny dom. Zaczyna się kolegować z Justyną Prus. Partner dziewczyny jest coraz bardziej zazdrosny. Oskar poznaje tajemnicę rywala i postanawia wykorzystać to przeciwko niemu. Wywołuje pożar w szkole, a następnie oskarża o wszystko Olka. Liczy, że Justyna zakończy znajomość z nastolatkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także