Szkoła (437)

Szkoła (437)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Maturzystka Ela zamierza zostać gwiazdą. Postanawia zrobić karierę jako piosenkarka disco polo. Dziewczyna sama pisze tekst pierwszej piosenki, a następnie prosi Wacka, by skomponował dla niej muzykę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 17 lipca
pojutrze
15:55 TVN 7

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Maturzystka Ela Nowik zamierza zostać gwiazdą. Postanawia zrobić karierę jako piosenkarka disco polo. Dziewczyna sama pisze tekst pierwszej piosenki, a następnie prosi Wacka Mrozińskiego, by skomponował dla niej muzykę. Chłopak gra w zespole metalowym i nie cierpi disco polo. Decyduje się jednak pomóc Eli, chcąc zrobić na złość byłej dziewczynie, Marlenie. Wacek stara się trzymać współpracę z koleżanką w sekrecie. Wkrótce piosenka staje się prawdziwym hitem w szkole i w internecie. Wówczas Ela prosi wspólnika, by nagrali razem teledysk. Gimnazjaliści Roksana Wilczak i Mirek Rosiński są parą. Prowadzą internetowy biznes razem z przyjacielem chłopaka, Mirkiem. Sprzedają biżuterię, którą własnoręcznie wykonuje Roksana. Nastolatka jest rozczarowana nieodpowiedzialną postawą partnera. Porzuca go i wiąże się z Kubą. Wkrótce Mirek widzi, jak się całują.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także