Szkoła (378)

Szkoła (378)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Jacek dołącza do nowej licealnej klasy. Okazuje się, że chodzi do niej jego przyjaciel z dzieciństwa, Bartek. Chłopak odkrywa, że dawny kumpel zadaje się z chuliganami i nie jest lubiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Jacek Jurasik dołącza do nowej licealnej klasy. Okazuje się, że chodzi do niej jego przyjaciel z dzieciństwa Bartek Witecki. Ku swojemu zaskoczeniu chłopak odkrywa, że dawny kumpel zadaje się ze starszymi chuliganami, sam natomiast nie jest lubiany przez rówieśników. Jacek chciałby odnowić przyjaźń z Bartkiem. Musi jednak wyrwać go ze złego towarzystwa. Gimnazjalista Kuba Adamiec jest wychowywany przez surową i wymagającą matkę. Kobieta nie panuje nad swoim gniewem i zdarza jej się uderzyć syna. Chłopcu chce pomóc koleżanka. Wkrótce agresywna kobieta atakuje syna w szkole. Świadkiem tego jest nauczycielka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także