Szkoła (158)

Szkoła (158)

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Gimnazjalista Jakub zakłada się z kumplem o to, który z nich wytrzyma dłużej bez zmiany ubrań. Nie zamierza zrezygnować z rywalizacji, mimo że nalega na to jego dziewczyna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Gimnazjalista Jakub zakłada się z kumplem o to, który z nich wytrzyma dłużej bez zmiany ubrań. Nie zamierza zrezygnować z rywalizacji, mimo że nalega na to jego dziewczyna. Partnerka próbuje namówić go do zmiany ubrań, wzbudzając w nim zazdrość. Zaczyna flirtować z przystojnym, zadbanym kolegą, Kubą. Licealista Karol chodzi na randki z dziewczynami, które nie mają partnerów, i bierze za to pieniądze. Towarzyszy im m.in. podczas ślubów oraz studniówek. Sprawa komplikuje się, kiedy Karol poznaje Nikolę i zakochuje się w niej. Robi wszystko, by Nikola nie odkryła jego biznesu. Prawda wychodzi jednak na jaw.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także