Szczęśliwy los (20)

(Winners & Losers: It's Written In The Stars)

serial obyczajowy Australia 2011
Występują:Melissa Bergland, Virginia Gay, Zoe Tuckwell-Smith, Melanie Vallejo
Reżyseria:Jet Wilkinson
W skrócie:Sophie odkrywa, że człowiek, którego się tak obawia, jest bliżej, niż sądziła. Jednocześnie irytuje ją związek Frances i Zacha...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jenny Gross, Frances James, Bec Gilbert i Sophie Wong są koleżankami z czasów szkolnych. Obecnie mają 27 lat i odnoszą sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Jednak nie zawsze tak było. W liceum cztery przyjaciółki były wyśmiewane i poniżane przez innych uczniów. Obecnie każda z nich w inny sposób radzi sobie z niemiłymi wspomnieniami. Dziewczyny muszą jednak stawić czoła dawnym lękom, zostają bowiem zaproszone na zjazd absolwentów. Szczególnie stresujące wydaje się spotkanie z największym wrogiem z czasów szkolnych, wredną i pewną siebie Tiffany Turner. Jenny, Frances, Bec i Sophie postanawiają udowodnić dawnym kolegom, że stały się zupełnie innymi osobami. Niebawem wygrana na loterii zmienia całkowicie ich życie.

W tym odcinku

Sophie musi stawić czoło swojej przeszłości. Wkrótce odkrywa, że człowiek, którego się obawia, jest bliżej, niż sądziła. Jednocześnie kobietę irytuje związek Frances i Zacha. Powoduje to wiele komplikacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także