x
Szatan z siódmej klasy: Niech żyje cesarz i jeszcze kilka innych osób (1)

Szatan z siódmej klasy: Niech żyje cesarz i jeszcze kilka innych osób (1)

serial przygodowy Polska 2006   od 7 lat
Występują:Bartosz Fajge, Katarzyna Bator, Wojciech Malajkat, Krzysztof Globisz
Reżyseria:Kazimierz Tarnas
W skrócie:Lata 30.XX w. W majątku pod Wilnem zjawia się Francuz, który chce kupić zadłużoną posiadłość. Gdy właściciel odmawia sprzedaży z domu zaczynają znikać drzwi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lata 30. XX wieku. W majątku Iwona Gąsowskiego (Krzysztof Globisz) pod Wilnem zjawia się tajemniczy Francuz (Rafał Cieszyński). Koniecznie chce on kupić tę zadłużoną i chylącą się ku upadkowi posiadłość. Właściciel majątku odmawia jednak sprzedaży. Wkrótce z domu zaczynają po kolei znikać stare drzwi. Piotr Gąsowski (Wojciech Malajkat), brat Iwona i profesor historii w gimnazjum, prosi o pomoc w rozwiązaniu zagadki nietypowych kradzieży swojego najlepszego ucznia, Adama Cisowskiego (Bartosz Fajge). Ekranizacja powieści Kornela Makuszyńskiego.

W tym odcinku

Lata 30. XX w. W majątku Iwona Gąsowskiego pod Wilnem zjawia się tajemniczy Francuz, który chce kupić zadłużoną posiadłość. Właściciel majątku odmawia jednak sprzedaży. Wkrótce z domu zaczynają znikać drzwi. Piotr Gąsowski, brat Iwona i profesor historii, prosi o pomoc swojego ucznia, Adama Cisowskiego.

Występują (pokaż wszystkich)