Szansa na sukces. Opole 2025 2: Finał, część 1 (9)
widowisko Polska 2025
| Reżyseria: | Karolina Przygoda-Ślęzak |
|---|---|
| W skrócie: | O tym, kto weźmie udział w konkursie Debiuty podczas 62. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, zdecydują widzowie. Na scenie raz jeszcze zaprezentują się zwycięzcy dotychczasowych odcinków. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Uczestnicy walczą o udział w konkursie Debiuty podczas 62. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wykonują utwory obecnego w studiu artysty, który oceni ich umiejętności wokalne i interpretacyjne. Laureaci poszczególnych odcinków wystąpią w koncercie finałowym, podczas którego zostanie wyłoniony zwycięzca. Gospodarzem show jest Artur Orzech.
O tym, kto weźmie udział w konkursie Debiuty podczas 62. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS-owym. Na scenie raz jeszcze zaprezentują się zwycięzcy dotychczasowych odcinków. Program prowadzi Artur Orzech.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Karolina Przygoda-Ślęzak
reżyseria
-
Artur Orzech
gospodarz
Zobacz także
- Szansa na sukces. Opole 2026: Finał, część 1 (12) - widowisko - noc czw./pt., 25 na 26 grudnia 1:30
