Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022: Finał (4)

Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022: Finał (4)

widowisko Polska 2022   b.o.
Występują:Sara Egwu-James, Aleksander Sikora
W skrócie:W finale na żywo na scenie zmierza się ze sobą zwycięzcy poprzednich trzech odcinków. Występy młodych wokalistów ocenią jurorzy w składzie: Viki Gabor, Rafał Brzozowski i Marek Sierocki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełen hitów i niezapomnianych przebojów program muzyczny, który wyłoni polskiego przedstawiciela w festiwalu Eurowizja Junior 2022 w Armenii. Utalentowani młodzi wykonawcy w wieku od 9 do 14 lat zaśpiewają znane utwory. Ich zmagania ocenią jurorzy: gwiazdy polskiej sceny muzycznej, autorzy tekstów oraz artyści związani z konkursem Eurowizji i Eurowizji Junior. Następnie sędziowie wybiorą zwycięzców każdego odcinka, którzy zmierzą się ze sobą w finale. O tym, kto wygra, zdecydują zarówno jurorzy, jak i biorący udział w głosowaniu SMS-owym widzowie. Wokaliści mogą liczyć na wsparcie prowadzącego - Aleksandra Sikory.

W finale na żywo na scenie zmierza się ze sobą zwycięzcy poprzednich trzech odcinków. Występy młodych wokalistów ocenią jurorzy w składzie: Viki Gabor, Rafał Brzozowski i Marek Sierocki. O tym jednak, kto będzie reprezentować Polskę w Konkursie Eurowizja Junior 2022 w Armenii, zdecydują sędziowie oraz widzowie w głosowaniu SMS-owym.

Zobacz także